16.10.2023 21:45 – FT 1 : 1
Матч було перервано після 1-го тайму через теракт у Брюсселі. Затверджено рахунок 1:1 як фінальний

12

Матч кваліфікації Євро-2024 між збірними Бельгії та Швеції зупинено після першого тайму через міркування безпеки.

Увечері 16 жовтня у бельгійському Брюсселі в районі стадіону стався теракт. Невідомий вчинив стрілянину. За даними місцевих ЗМІ, він кричав слова: Аллаху Акбар. Стрілець убив двох шведських уболівальників.

Попередньо загинули двоє людей – громадяни Швеції, одягнені у футболки своєї збірної. Нападник, озброєний автоматом, все ще перебуває на волі.

Незабаром терорист із Брюсселя записав відеозвернення, в якому представився членом ІДІЛ і заявив, що вбив «невірних».

Організатори футбольного матчу вирішили зупинити гру після першого тайму за рахунку 1:1.

На 15-й хвилині для гостей забив Віктор Дьокереш, а на 31-й ситуації для господарів поля зрівняв Ромелу Лукаку.

Кваліфікація Євро-2024

8-й тур, 16 жовтня

Бельгія – Швеція – 1:1 (матч перервано після 1-го тайму)

Голи: Лукаку, 31 (пен) – Дьокереш, 15.

ГОЛ! 0:1. Дьокереш, 15 хв.

ГОЛ! 1:1. Лукаку, 31 хв (пен)

Фотогалерея: шведські вболівальники

Події матчу

31’
ГОЛ ! З пенальті забив Ромелу Лукаку (Бельгія).
15’
ГОЛ ! М'яч забив Віктор Дьєкереш (Швеція).
(77)

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі