Діана ДМИТРИШИН: «Приємно, що стільки вболівальників приїхали зі Львова»
Права напівсередня збірної України – про перемогу над командою Словаччини
![Діана ДМИТРИШИН: «Приємно, що стільки вболівальників приїхали зі Львова»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647223.jpg)
Права напівсередня збірної України Діана Дмитришин поділилась емоціями після перемоги над командою Словаччини у кваліфікації Євро-2024.
«Думок про поразку взагалі у нас сьогодні не було. Ми були налаштовані тільки на перемогу! Нас не влаштовували ані поразка, ані нічия. Тому ми налаштувались суто на перемогу. Іншого не могло бути. Ми за останні декілька днів додали нових комбінацій, оскільки команда Словаччини переглядала наші ігри. Вони теж нас розбирали – були готові. Тож ми трішки сьогодні змінили хід, поміняли трішки комбінації. І в нас, я вважаю, все склалось супер!
На трибунах була також моя сім'я. Дуже приємно, що стільки вболівальників приїхали зі Львова – три автобуси. Ми дуже вдячні, що вони приїхали підтримати нас! Відчувалось, ніби ми граємо вдома – на домашній арені», – сказала Дмитришин.
Нагадаємо, що збірна України перемогла команду Словаччини з рахунком 25:20.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома суперниця Світоліної у 2-му раунді Олімпійських ігор у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696069.jpg)
![Стала відома суперниця Світоліної у 2-му раунді Олімпійських ігор у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696069.jpg)
Еліна в 1/16 фіналу Олімпіади вийде на корт проти Джессіки Пегули
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Норвегія розгромила Данію у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696088.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695984.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696008.jpg)