Єдиний гол в Осло на 49-й хвилині забив іспанець Гаві

5444
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаві

15 жовтня відбулися матчі 8-го туру кваліфікації Євро-2024.

Іспанія в гостях обіграла Норвегію (1:0) та вийшла у фінальну частину Євро-2024. Єдиний гол в Осло на 49 хвилині забив іспанець Гаві.

Курйозний випадок стався у першому таймі матчу. Футболіст господарів поля зрізав поля у свої ворота, проте гол на свій рахунок вирішив записати Альваро Мората та добив м'яч у порожні ворота. Після перегляду VAR виявилося, що Мората перебував в офсайді, й взяття воріт було скасовано. Альваро не треба було торкатися м'яча, і гол був би зарахований.

Також на Євро-2024 пробилася збірна Шотландії, яка має також 15 очок, як у іспанців.

Збірна Норвегії з лідером атак Ерлінгом Холандом не підніметься у групі вище за третє місце, проте має невелику надію на потрапляння до плей-оф із Ліги націй, якщо розклади в групах складуться на користь норвезької команди.