Олександр БОНДАР: «Багато людей у непростий час говорили неприємні речі»
Головний тренер «Кардинала» – про домашню перемогу над «in.IT»
![Олександр БОНДАР: «Багато людей у непростий час говорили неприємні речі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/34/orig_646968.jpg)
Головний тренер рівненського «Кардинала» Олександр Бондар – про домашню перемогу над львівським «in.IT» в матчі п'ятого туру Екстраліги.
«Нарешті – довгоочікувана і вистраждана перемога вдома. Ми багато створювали сьогодні. Дотерпіли у потрібних ситуаціях і повели в рахунку, чого не вдалося у попередній грі. Ця перемога – для вболівальників, які справді підтримують команду. Не знаючи усіх подробиць життя команди, наших проблем – багато людей не підтримують нас у непростий час, говорили неприємні речі. Це не подобається. Потрібно цінувати те, що є.
Не може бути так, що три місяці тому ми вигравали трофеї та медалі, і нас всі вітали, а зараз таке ставлення, ніби ми й не команда взагалі, а невідомо хто. Не виключаю варіант, що ця гра може стати для деяких гравців і тренерського штабу останньою. Потрібно вміти перемагати, вміти програвати та достойно приймати результат. Хочеться, щоб все налагодилося. Радує підтримка наших ультрасів, наших фанатів. Ця перемога для них. Хлопцям теж сказав, що коли ми налаштовуємося і хочемо показати, що ми команда, яку потрібно поважати – є результат», – сказав Бондар.
Нагадаємо, що «Кардинал» обіграв «in.IT» з рахунком 2:0.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696131.jpg)
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696131.jpg)
Тарас Михавко зацікавив клуб із Бремена
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)