ФОТО. Український вболівальник, святкуючи перемогу, вибіг на поле у Празі

Синьо-жовті виграли у македонців важливий матч кваліфікації Євро-2024

4250
6

14 жовтня на стадіоні Epet Arena у Празі пройшов матч кваліфікації чемпіонату Європи 2024 між збірними України та Північної Македонії (2:0).

На 30-й хвилині Георгій Судаков точно пробив з-поза меж штрафного майданчика після асиста від Олександра Зінченка, допоміг рикошет. Олександр Караваєв поставив крапку на 90+5 хвилині геніальним ударом здалеку в порожні ворота, які необачно залишив голкіпер суперників.

Україна набрала 10 очок та вийшла на друге місце групи позаду Англії (13 пунктів).

Наприкінці матчу, святкуючи перемогу, на поле вибіг український уболівальник із синьо-жовтим прапором. Фаната швидко схопили та вивели з поля співробітники служби безпеки стадіону.