14 жовтня о 16:00 українська збірна зіграє з македонцями

395
0
УАФ. Сергій Ребров

Національна команда України 13 жовтня провела офіційне тренування на полі празького стадіону «Epet Арена».

У сесії взяли участь 25 гравців. Після періоду відновлення повернувся до загальної групи Денис Попов. Водночас через м’язове ушкодження задньої поверхні стегна вибув Сергій Кривцов. На жаль, досвідчений оборонець не зможе допомогти синьо-жовтим у найближчих матчах. Сергій залишить розташування синьо-жовтих після гри з Північною Македонією.

Це тренування стало своєрідною генеральною репетицією перед завтрашнім матчем против македонців (14 жовтня о 16:00). Фіналізуючи тижневу підготовку в Празі, головний тренер Сергій Ребров та його помічники найбільше часу присвятили тактиці.

Наставник синьо-жовтих провів заключні ротації з метою визначення основного складу, який стане відомим громадськості завтра за 75 хвилин до стартового свистка словенського арбітра Славка Вінчича.