Слобожанці програли матч Єврокубка

4974
5
БК Прометей

«Прометей» провів другий поєдинок у Єврокубку, у Стамбулі зустрівшись із «Бешикташем». Обидві команди стартували з перемог у турнірі: слобожанці обіграли німецький «Гамбург», а «чорні орли» здолали іспанський «Ховентут».

Гості активно розпочали зустріч, і невдовзі тренерський штаб «Бешикташа» змушений був взяти тайм-аут. Після настанов тренера баскетболісти турецького клубу заграли впевненіше. Слобожанці ще деякий час утримували перевагу, але згодом «чорні орли» зуміли перехопити ініціативу. Перша чверть завершилася із триочковою перевагою господарів майданчика.

Після ривку «Бешикташа» з рахунком 6:0 на початку другої чверті вже слобожанцям довелося брати тайм-аут. Не допомогло: «чорні орли» відчули свою гру, а гості не могли налагодити гру в захисті, завершуючи атаки неточними кидками.

Не змінилася ситуація і після великої перерви. «Чорні орли» контролювали перебіг поєдинку, не дозволяючи слобожанцям розраховувати на камбек. На куражі господарі майданчика довели матч до переможного закінчення.

У наступному турі Єврокубка «Прометей» зустрінеться у Ризі з «Лондон Лайонс».