2

Врятував Мактоміней. Тен Хага могли звільнити після матчу з Брентфордом

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» перебував на межі звільнення

Getty Images/Global Images Ukraine

Керівництво «Манчестер Юнайтед» хотіло звільнити головного тренера команди Еріка тен Хага у випадку поразку у грі 8-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти «Брентфорда» (2:1), повідомляє британське видання Daily Express.

«Манчестер Юнайтед» у першому таймі пропустив гол від «Брентфорда» і поступався у рахунку до компенсованого арбітром часу. Справжнім рятівником команди і, як виявилося, роботи Тен Хага, став півзахисник Скотт Мактоміней, який вийшов на поле на 87-й хвилині. На 90+3-й гравець зрівняв рахунок, а на 90+7-й вирвав для «дияволів» надважливу перемогу.

Тим не менш, кожна поразка для Еріка тен Хага може стати останньою, адже команда йде на 10-му місці в АПЛ, відстаючи від зони Ліги чемпіонів на 5 очок.