Стопами Жиру. У ворота Металіста 1925 став польовий гравець

Вадим Червак замінив Олега Мозіля

1866
2
ФК Металіст 1925. Олег Мозіль

Сьогодні «Металіст 1925» у десятому турі УПЛ на виїзді грає з «Оболонню». Наприкінці матчу команда Едмара потрапила у важку ситуацію.

На 79-й хвилині матчу з поля було вилучено голкіпера харків'ян Олега Мозіля. Оскільки всі п'ять замін «Металіст 1925» уже зробив, у ворота довелося вставати польовому гравцеві, захиснику Вадиму Черваку, До того моменту «Металіст 1925» уже програвав 0:1. Вилучення Мозіля стало для «Металіста 1925» вже другим у матчі: на 60-й хвилині другу жовту картку отримав Ігор Курило.

Нагадаємо, вчора в аналогічну ситуацію потрапив «Мілан» на останніх хвилинах матчу проти «Дженоа». Місце Майка Меньяна у воротах зайняв Олів'є Жиру.