БК Рівне розпочав виступ в Суперлізі з дебютної перемоги

Відбувся перший матч ігрового дня в ЧУ з баскетболу

506
0
ФБУ.

Сьогодні, 6 жовтня продовжується чемпіонат України з баскетболу. Новачок Суперліги «Рівне» в Івано-Франківську здолав БК «Старий Луцьк».

Рівненська команда дуже впевнено розпочала матч з ривка 8:0 і загалом першу чверть виграла 23:8, в першу чергу виграючи підбирання та завдяки швидким відривам, але другу чверть «Рівне» провело невдало – «Старий Луцьк» скоротив своє відставання до 3 очок під кінець другої чверті. Лише дальнє влучання Джойнера з сиреною дозволив «Рівному» отримати більш-менш комфортну перевагу після половини гри – 34:28.

Після великої перерви все почалось з двох очок лучан, але далі наступні чотири хвилини вони провалили – «Рівне» зробив ривок 12:0, повернув собі комфортний гандикап, довівши матч до дебютної перемоги.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат, 6 жовтня.

Рівне Старий Луцьк 82:61 (23:8, 11:20, 22:10, 21:17)

Рівне: Джойнер 24 + 6 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення, Мочалов 10 + 7 підбирань, Шанюк 11, Шепелев 7 + 8 підбирань, Водолазський 7 + 7 підбирань – старт; Соловйов 15 – 5 втрат, Чиж 3, Рябий 3, Герасимчук 2, Віталій Лемішко 0, Віктор Лемішко 0, Кравченко 0

Старий Луцьк: Мусієнко 17 + 5 підбирань, Коцько 4 + 8 підбирань + 4 передачі, Дюпін 8, Коров'яков 10, Томас 6 + 6 підбирань – старт; Алтухов 5, Дейна 4, Бедлінський 4, Глушко 3, Прозапас 0, Марків 0.