Марк ВАН БОММЕЛЬ: «Алдервейрелд та Янссен вирішували, хто проб'є пенальті»

Наставник «Антверпена» прокоментував поразку від «Шахтаря» у ЛЧ

3521
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Марк ван Боммель

Наставник «Антверпена» Марк ван Боммель прокоментував поразку від «Шахтаря» (2:3) у матчі 2-го туру Лізі чемпіонів:

«Це була історія двох різних таймів матчу. Наш перший тайм був фантастичним. «Шахтар» щосили намагався отримати хоч якийсь контроль, ми мали перевагу в центрі поля і повністю контролювали гру.

Звісно, «Шахтар» – досвідчена команда. У другому таймі ми не змогли зберегти попередню розстановку сил. Перший гол у наші ворота став результатом низки невдалих подій.

На той момент не було причин панікувати, але пропущений перший гол розчарував. Це дозволило їм набрати обертів. Третього гола не мало статися. Цього штрафного удару можна було уникнути.

Ми намагалися внести зміни, але не змогли повернути собі домінування, яке ми мали в першому таймі. Алдервейрелд та Янссен разом вирішували, хто виконуватиме пенальті. Не можна винуватити Тобі, він взяв на себе відповідальність за це.

Я навіть не можу пригадати, коли востаннє ми пропускали три голи, за винятком матчу із «Барселоною». Це взагалі незвичайно. Це взагалі незрозуміло. У першому таймі ми повністю контролювали ситуацію, але у другому таймі ця перевага зникла, частково через швидкий гол.

Ми мали шанс повернутися в гру з потенційним третім голом, але цього не сталося. На такому рівні штрафний удар, який забивається таким чином – це деталі, які можуть визначити хід матчу».