| Оновлено 05 жовтня 2023, 08:18
2982
0

Вперше Шахтар переміг після 0:2. Українські клуби 4 рази зробили цей фокус

Пропустивши два голи від Антверпена, гірники переломили хід гри і забили 3 м'ячі

2982
0

Донецький «Шахтар» вперше в історії зробив камбек у єврокубковому матчі, програючи по ходу з різницею у два м'ячі.

У середу, 4 жовтня, у матчі 2-го туру Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на виїзді обіграв бельгійський «Антверпен» (3:2).

Пропустивши два голи у першому таймі, гірники переламали хід гри та забили три м'ячі після перерви. Данило Сікан оформив переможний дубль. Антверпен не забив пенальті на 90+7 хвилині, коли Тобі Алдервейрелд пробив повз ворота.

Сумарно українські клуби 4 рази здобули перемоги у єврокубках, ліквідувавши фору в два м'ячі. Раніше двічі це вдавалося київському «Динамо» та один раз – «Дніпру».

Українські клуби, які виграли матчі єврокубків після рахунка 0:2

• 🔹 Ліга чемпіонів, 1994 рік: «Динамо» шокувало «спартак» (3:2)
  • 🔹 Ліга Європи, 2005 рік: «Дніпро» обіграв «Бананц» (4:2)
  • 🔹 Ліга Європи, 2017 рік: «Динамо» перемогло «Партизан» (3:2)
  • 🔹 Ліга чемпіонів, 2023 рік: «Шахтар» засмутив «Антверпен» (3:2)