БК Дніпро здобув другу перемогу на старті сезону

Відбувся завершальний матч ігрового дня в Суперлізі

461
0
ФБУ.

Сьогодні, 4 жовтня відбувся другий ігровий день баскетбольної Суперліги. «Дніпро» в Києві здолав «Запоріжжя».

Дніпряни мали суттєву перевагу на підбираннях в першій половині, вигравши на щитах 28:15. «Запоріжжя» намагалось за рахунок швидкого переміщення м’яча і дальніх атак нівелювати перевагу суперника в габаритах і в першій чверті за рахунок перехоплень і втрат «Дніпра» це вдалось. Але дальні кидки цього дня у «Запоріжжя» не пішли (реалізація лише 20%), а загравши у другій чверті надійніше з м’ячем, «Дніпро» довів свою перевагу до 10 очок, далі контролюючи гру.

В третій чверті дніпряни довели свою перевагу до 16 очок, але в цей момент «Запоріжжя» зуміло переламати гру, скоротивши до перерви відставання до 9 очок, вигравши чверть 18:14. Більше того, на початку останньої чверті «Запоріжжя» програвало лише 5 балів, повернувши інтригу в матчі, але «Дніпро» трьома триочковими влучаннями поспіль заспокоїв гру. Запоріжці бились до останнього, але врятуватись не змогли.

Раніше, в першому матчі ігрового дня «БІПА» відкрила сезон переконливою перемогою над «Кривбасом».

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя — Дніпро – 69:78 (19:21, 13:24, 18:14, 19:19)

Запоріжжя: Биков 12 + 6 перехоплень, Хохоник 9 + 8 підбирань + 8 передач – 4 втрати, Сізов 10 + 7 підбирань, Буц 8, Морозов 14 – старт; Липовцев 14 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Тельчаров 2, Величко 0, Дмитренко 0.

Дніпро: Сорочан 6, Сипало 2, Закурдаєв 18 + 7 підбирань – 5 втрат, Загреба 15 + 10 підбирань, Горобченко 2 + 12 передач – 5 втрат + 3 перехоплення – старт; Дубоненко 16, Тимофеєнко 13 + 8 підбирань, Бондарчук 6, Джеріхов 0, Тарасенко 0.