Сіннер вперше обіграв Медведєва та виграв титул на турнірі в Пекіні

Італієць на двох тай-брейках розібрався з Даніілом

4645
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Яннік Сіннер

Італійський тенісист Яннік Сіннер (Італія, ATP 7) виграв титул на хардовому турнірі серії АТР 500 у Пекіні (Китай).

У фіналі змагань італієць на двох тай-брейках обіграв Данііла Медведєва (АТР 3) за 2 години та 5 хвилин.

ATP 500 Пекін. Хард. Фінал

Яннік Сіннер (Італія) [6] – Данііл Медведєв [2] – 7:6 (7:2), 7:6 (7:2)

Це була 7-ма зустріч тенісистів. Сіннер вперше виграв у Данііла.

Після оновлення рейтингу АТР Яннік вперше підніметься на 4-й рядок.

Сіннер завоював 9-й трофей у кар'єрі та 3-й у сезоні. У серпні італієць став переможцем Мастерса у Торонто.

(11)

«Чого ти іржеш?». Мілевський невдало розпочав прес-конференцію
Футбол | 01 травня 2024, 18:35 6

Артем переплутав назву своєї команди

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Коментарі 12
introvert
Браво, Яннік! Блискуча гра протягом турніру, і масна крапка сьогодні. Проти безпрапорного ти грати навчився, з Карлосом завжди умів - тепер справа за Джоковичем.
Андрей Залищук
так тримати!
Умник
Я понял почему Циганкова не будет в сборной он в теннис решил поиграть.)))
Красава Янник
T-800
ТОМУ не бачу ніяких понад перспектив у таких як Звєрєв, всі італійці, тіж швейцарці загалом, що вони швидко подалають анти-рекорди своїх тенісних країн
T-800
тепер черга Швейцарії сумувати, хоча покоління стрікерів досить непогане
T-800
НОВОЗЕЛАНДЦІ майже 100 !! років, вже більше ... без фіналістів
УКРАЇНЦІ майже 25 років без фіналістів (часи Андря Мєдвєдєва) п.с. третій струмінь топів всіх часів і народів
T-800
у британців з великої четвірки найдовший колапс (з багаточисленних тріумфів Перрі до нарешті переможного шолому від Маррі)
у Італії може бути також найвдоший термін без титулів, серед оцих наближених, а воно так і є ... десь 50 рочків вже накапало.
T-800
тому не здивований простою Германії після ББ та Штиха, рф після Кафеля та Сафіна, Швеції з часів сенсаційної пермоги на Аус Т. Йохансона, Чехії з часів сенсаційної перемоги П. Корди і теж на АусОпені
T-800
Хочу міксту зінннича та костючки !!
T-800
глобальна проблема ЦЕ: всі наддержави (США, Австралія, Франція, Великобританія) залишились без перемог на шоломах 20+ років поспіль, що вже казати до наближених