БК Дніпро переміг чемпіона України в стартовому матчі Суперліги

Відбувся завершальний матч першого ігрового дня чемпіонату України з баскетболу

1282
0
ФБУ.

Сьогодні, 3 жовтня, відбувся старт чемпіонату України з баскетболу. Чинний чемпіон «Будівельник» в Києві зіграв з «Дніпром».

Команди провели рівну першу половину. «Будівельник» мав невеличку перевагу на щитах, «Дніпро» краще атакував з дистанції, забивши 4/10 триочкових за половину.

«Дніпру» вдалося зробити ривок у третій чверті, яку команда Володимира Коваля виграла з рахунком 22:15 та отримала 8 очок переваги перед заключною десятихвилинкою. Саме третя чверть стала в цьому матчі вирішальною, а в заключній десятихвилинці дніпряни втримали здобуту перевагу та довели матч до перемоги з рахунком 72:66.

Суперліга. Регулярний чемпіонат, 3 жовтня.

Будівельник — Дніпро – 66:72 (15:17, 21:20, 15:22, 15:13)

Будівельник: Буренко (20), Луценко (13), Кошеватський (9), Конєв (9+7 підбирань), Сандул (8+8 підбирань).

Дніпро: Тимофеєнко (18+9 підборів), Горобченко (13+6 передач), Закурдаєв (12), Дубоненко (6), Сипало (5).