Коуч «Челсі» Маурісіо Почеттіно замінив Михайла у перерві матчу АПЛ

5166
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мудрик та Почеттіно

Футбольний лікар Дмитро Бабелюк розповів про травму українського вінгера «Челсі» Михайла Мудрика, проаналізувавши останні хвилини першого тайму матчу 7-го туру АПЛ проти «Фулхема» (2:0):

«Вперше Мудрик призупинився і почав перевіряти кріплення чотирьохголового мʼязу на 43:15. Це видно на одному з відео, як він правою рукою натискає на стегно спереду.

На 43:55 видно, як під час атаки господарів поля Мудрик розтягує мʼязи стегна, намагаючись визначити та локалізувати місце травми. У період з 43 хвилини до свистка на перерву Михайло не зробив жодного ривка чи прискорення.

Як тільки пролунав свисток, Почеттіно підійшов подякувати Михайлу, той відреагував, а потім знову правою рукою перевірив те ж місце кріплення правого чотирьохголового мʼязу стегна.

Можна припустити, що український вінгер щось відчув, а заміна ця – це, так званий, precaution – щоб не зробити гірше.

Є всі шанси, що повториться історія Циганкова, який вчасно відреагував на проблему, яка все ж не вберегла його від травми, але не зробила її складнішою».

Український хавбек Михайло Мудрик забив свій перший гол в офіційних матчах за «Челсі», розписавшись у воротах «Фулхема» на 18-й хвилині.