«Більше голів, ніж у Арсенала в жовтні». Фани Челсі – про 1-й м'яч Мудрика

«Сині» в лондонському дербі обіграли «Фулгем» з рахунком 2:0

10943
19
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

2 жовтня відбувся матч 7-го туру АПЛ між клубами «Фулгем» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «синіх».

Рахунок у матчі на 18-й хвилині відкрив український вінгер Михайло Мудрик. Для українця цей м'яч став першим за «пенсіонерів» у офіційних поєдинках.

Мудрик вперше відзначився в АПЛ із січня, коли приєднався до «Челсі» із «Шахтаря».

На жаль, зіграти більше тайму Михайлу не вдалося. Після першої 45-хвилинки Мудрика було замінено на Яна Матсена. Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно повідомив, що Михайло відчув дискомфорт у стегні. Наставник висловив сподівання, що пошкодження незначне, і українець зможе зіграти у наступному матчі «Челсі».

Після завершення поєдинку фанати «Челсі» дуже раділи за Михайла. Деякі користувачі Twitter навіть пожартували, що у Мудрика у жовтні більше голів, ніж у «Арсенала» («каноніри ще не грали цього місяця). Однак не можна було не згадати, що Мудрик вважався одним із найгірших трансферів лондонців:

Kogei: «У нас забрали ніби два сезони, щоб побачити, як забив Мудрик».

Kevin Ajenodi: «Я такий щасливий, що Мудрик забив».

Reece×Enzo Era: «Стерлінг – ледар. Мудрик має стабільно виходити в основі, тим більше він уже забив».

Badrix76: «Ми святкуємо гол Мудрика так, ніби ціна, яку ми за нього віддали, того коштувала».

oooh: «Гол Міші – це все прекрасне, що було минулої ночі. Ми всі хотіли, щоб він отримав оплески».

Tîmhâzârd: «4 старти поспіль, і тепер він виглядає як монстр, якого ми всі хочемо бачити. Мудрик має вийти у стартовому складі і проти Бернлі».

Nevamore: «Я щасливий за Мудрика. Ура!»

KasajjaAndrew3: «Новий спонсор, перший гол Мудрика, повернення на переможну дорогу – це мій клуб. Доброго ранку, сім'я».

Hayasaka Ai: «Мудрик має стати нашим другим страйкером. У нього явно є гольове чуття».

badboy_jerry: «АПЛ не готова до Мудрика».

AlexGoldberg_: «Все в цьому дивовижно. Пас Леві, прийом м'яча на груди від Мудрика, фініш, святкування на колінах, Енцо та Кайседо разом святкують на задньому плані тощо».

chapo: «Більше голів, ніж у Арсенала цього місяця».

Royalgurly1: «Я так рада за Мудрика, він уже виглядав як марна трата грошей... Вітаю, Челсі, це були якісь американські гірки».

ВІДЕО. Перший гол Мудрика за Челсі в офіційних матчах

(47)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву