Юрій КЛИМЧУК: «Пенальті у ворота Кривбаса – стовідсотковий»

Лідер «Руха» прокоментував перемогу над «Кривбасом»

624
2
ФК Рух. Юрій Климчук

Лідер «Руха» Юрій Климчук прокоментував вольову перемогу над «Кривбасом» (3:1) у матчі 9-го туру Української Прем'єр-ліги:

«В першому таймі ми повністю переважали суперника. Вдалося навіть забити, але судді не зарахували мій гол через офсайд. Далі «Кривбас» забив гол з пенальті. Тому в другому таймі ми вийшли на поле ще більш заряджені і це допомогло нам здобути результат.

Гравці, які вийшли на заміну, дуже посилили гру – як Василь Руніч, так і Ілля Квасниця. Тож хочу подякувати їм, всім іншим футболістам, тренерам, всім, хто допомагав нам поза полем. Це був чудовий матч і чудова перемога.

Я вважаю, що пенальті у ворота «Кривбаса» – стовідсотковий. Захисник вдарив мене по нозі, хлопці казали, що навіть було чути звук цього епізоду. Після матчу не було суперечок із суперником щодо цього, я просто пояснив, що там сталось.

Зараз нам потрібно заспокоїтись і правильно підготуватись до наступної гри. Це буде непростий домашній матч із «Минаєм». Всі думки тепер саме про цього суперника».

Завдяки цій перемозі львів'яни мають у своєму активі 15 очок після 8 зіграних поєдинків, що дозволяє їм займати 6-у сходинку в турнірній таблиці.

(2)

ФОТО. Реакція Довбика на пропущений гол Жирони на 90+9-й хвилині
Футбол | 11 травня 2024, 07:01 0

10 травня жиронці втратили перемогу в матчі 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Долю матчу вирішив пенальті, до того ж сумнівний»
Футбол | 11 травня 2024, 22:03 20

Головний тренер «Динамо» прокоментував матч з «Шахтарем»