Українська Мрія-2006 стала переможцем Кубка чемпіонів світу 2023

У фіналі турніру з пляжного футболу українки виграли у клубу з Бразилії

3521
0
beachsoccer.com

Українська команда «Мрія-2006» стала переможцем жіночого Кубка чемпіонів світу 2023 з пляжного футболу, який проходив в Італії.

Підопічні Юрія Клименка дійшли до фіналу турніру, перегравши по ходу змагань у груповому раунді нідерландську BSZ Ladies і сальвадорську Barra de Santiago, а в півфіналі – японську Lazo Apego.

Українки вийшли до півфіналу змагань як переможниці групи С. Там до них долучилися переможці груп А і В, італійська Cagliari та японська Lazo Apego відповідно, і бразильська Sao Pedro як найкраща друга команда з усіх груп.

1 жовтня у фіналі «Мрія-2006» зійшлася з бразильською Sao Pedro. Українки чудово провели поєдинок, не знітилися, коли пропустили м'яч на 4-й хвилині, і ще до закінчення першого періоду вийшли вперед. Відзначилися Юлія Костюк та Пауліна Беднарська.

У другій 12-хвилинці Анастасія Кліпаченко збільшила перевагу, а в третій Ірина Дубицька забила четвертий м'яч у ворота бразилійок. Потім суперниці обмінялися голами, причому відзначилася Юлія Дехтяр. Під завісу матчу Sao Pedro забила ще раз, але на загальний результат це не вплинуло.

У підсумку 5:3 – перемога «Мрії-2006». Українські дівчата стали переможницями жіночого Куба чемпіонів світу 2023.

Мрія-2006 (Україна) – Sao Pedro (Бразилія) – 5:3

Голи: Костюк (6), Беднарська (9), Кліпаченко (22), Дубицька (28), Дехтяр (32) – Маяра (4), Таї (31, 35).

Мрія-2006: Терех, Беднарська, Шпера, Воловенко, Дубицька, Костюк, Дехтяр, Випасняк, Кліпаченко, Тихонова, Кирильчук.

Попередження: Воловенко (27) – Чечилія (21).

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів