| Оновлено 28 вересня 2023, 12:57
975
0

Унаї ЕМЕРІ: «Розчаровані результатом гри з Евертоном»

Головний тренер «Астон Вілли» – про поразку від «ірисок» в Кубку англійської ліги

975
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Унаї Емері

Головний тренер бірмінгемської «Астон Вілли» Унаї Емері поділився думками після поразки від «Евертона» у матчі Кубка англійської ліги.

«Розчаровані результатом. Деякі сьогоднішні помилки ненормальні, але нам потрібно намагатися вводити до складу деяких гравців та шукати баланс із ними у кожному турнірі.

На початку ми контролювали гру – не особливо ефективно у плані заходів до їхнього штрафного майданчика, але контролювали гру через володіння м'ячем. Травма Леона Бейлі та перший гол трапилися, коли ми занервували. Другий тайм ми почали краще, але минуло три хвилини та знову помилилися, а вони забили. Згодом відігратися було складно. Ми намагалися, грали краще та контролювали м'яч краще, ніж у першому таймі. Створили кілька можливостей та забили гол, але цього було недостатньо.

Потрібно швидко рухатися далі та думати про домашній матч проти «Брайтона» у суботу. Вдома перед нашими вболівальниками буде дуже важливо зберегти таку ж тактичну структуру, яка у нас була», – сказав Емері.

Нагадаємо, що «Астон Вілла» програла «Евертон» з рахунком 1:2.

(2)

Валерій БОНДАР: «Вже й до церкви ходжу – нічого не допомагає»
Футбол | 03 травня 2024, 21:19 7

Захисник «Шахтаря» ніяк не може забити гол в офіційних матчах сезону

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ