БЕЗСМЕРТНИЙ: «Вікторія заслужила перемогу над Минаєм»

Наставник «Вікторії» прокоментував поєдинок 1/8 фіналу Кубка України

396
0
Instagram. Анатолій Безсмертний

В поєдинку 1/8 фіналу Кубка України футболісти «Вікторії» взяли гору в Сумах над «Минаєм» (1:0).

Головний тренер «Вікторії» Анатолій Безсмертний ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від протистояння:

«Я володів інформацією, що «Минай» гратиме напіврезервним складом. Але й «Вікторія» з різних причин не могла задіяти п'ять провідних виконавців, отож, команди були приблизно в рівних умовах. Слід віддати належне моїм підопічним, які вийшли на поле максимально мотивованими, аби вперше в своїй історії «Вікторія» завоювала путівку до чвертьфіналу.

І вважаю, що «Вікторія» заслужила на звитягу. Адже окрім забитого на початку другого тайму голу господарі не реалізували ще кілька вигідних моментів. Досить сказати, що двічі союзником гостей ставав каркас воріт.

Я ніколи не виокремлюю когось з підопічних, ось і сьогодні «Вікторія» була сильна, передусім, згуртованістю. Що далі? Звичайно, кортить, щоб й чвертьфінальний поєдинок відбувся в Сумах. Кого б нам жереб не обрав – гарантую, що «Вікторія» чинитиме впертий опір і боротиметься до кінця».