Аякс у дограванні програв Феєнорду, Хіменес зробив хет-трик

Роттердамці після поновлення матчу забили ще один гол

657
1

Амстердамський «Аякс» програв роттердамському «Феєноорду» у дограванні перерваного матчу шостого туру чемпіонату Нідерландів.

Незабаром після поновлення матчу, перерваного за рахунку 0:3 на 55-й хвилині в неділю, 24 вересня, Сантьяго Хіменес додав до дубля та результативної передачі у першому таймі гол з подачі Квінтена Тімбера, який віддав другий результативний пас у матчі. «Феєнорд» таким чином виграв з рахунком 0:4.

В іншому матчі ейндховенський «ПСВ» забив три сухі голи у ворота «Гоу Ехед Іглс» з Девентера. Дубль зробив Люк де Йонг, якому обидва рази асистував Джордан Тезе. Ще один гол із подачі Патріка ван Анхолта забив Гус Тіл.

Після шести турів у чемпіонаті Нідерландів «ПСВ» з шістьма перемогами лідирує, випереджаючи «АЗ» з Алкмара на три очки, «Феєнорд» після четвертої перемоги при двох поразках посідає третє місце, «Гоу Ехед Іглс», який вперше в сезоні програв – шостий. «Аякс» – 14-й.