Гаррі Кейн забив три м'ячі у матчі, але йому не зараховують хет-трик. Чому?

У Бундеслізі особливі правила, і форвард «Баварії» за ними не проходить

16657
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Форвард «Баварії» Гаррі Кейн забив три голи в одному матчі, проте тепер здивований, чому це не було зараховано як хет-трик.

Кейн – не новачок у тому, щоб забити три голи в одній грі, раніше він провертав такий трюк за «Тоттенхем» та збірну Англії. А тепер Гаррі вперше забив три голи за матч як гравець мюнхенської «Баварії». Це сталося у суботу, 23 вересня. Але спеціалісти Бундесліги не визнають це як хет-трик.

Колишній лідер «Тоттенхема» показав чудову гру за топ-клуб Бундесліги та допоміг команді здобути домашню перемогу з рахунком 7:0 над «Бохумом», за який у центрі оборони багато помилявся уродженець України Іван Ордець (жахлива оцінка 5.1). Капітану збірної Англії знадобилося 12 хвилин, щоб забити свій перший гол, а потім Кейн завершив гру ще двома голами у другому таймі.

Однак між його першим та другим голом відзначилися ще два гравці, а між другим та третім – один. Після того, як Кейн зробив для «Баварії» рахунок 2:0, голи Маттейса де Лігта та Лероя Сані збільшили перевагу до 4:0.

Потім 30-річний футболіст на 54-й хвилині реалізував пенальті, це був 5-й гол для «Баварії». На 81-й хвилині Матіс Тель відправив у ворота шостий м'яч баварців, а через 7 хвилин Кейн забив свій третій гол у матчі та встановив остаточний рахунок – 7:0.

Однак у Бундеслізі три голи Кейна не були визнані справжнім хет-триком. Щоб зробити так званий справжній хет-трик, потрібно забити три голи за один тайм, причому забивати голи послідовно, щоб ніхто інший не забив між ними.

Кейн був явно задоволений своїми зусиллями, і йому дозволили забрати м'яч на пам'ять. Невдовзі після гри він отримав м'яч від своїх товаришів за командою та розмістив у Твіттері фотографію з підписом: «Новинка у колекції! Яка командна гра!»

У Кейна чудово йдуть справи після переходу влітку зі «шпор» за 104 млн фунтів стерлінгів. Капітан «Трьох левів» тепер має 7 голів у Бундеслізі у 5 матчах.

Також він зумів забити «Манчестер Юнайтед» у мід-вік під час переможного матчу групового етапу Ліги чемпіонів, коли «Баварія» перемогла з рахунком 4:3 на «Альянц Арені».