Чемпіони України провели два контрольні матчі у Туреччині

Волейболісти «Прометея» здобули одну перемогу та зазнали однієї поразки

2008
0

Готуючись до нового волейбольного сезону, чинний чемпіон України дніпровський «Прометей» цими днями перебуває у Туреччині, де проводить контрольні матчі з місцевими клубами. У першому з них напередодні підопічні Андрія Левченка поступилися «Джизрі» з рахунком 2:3.

Стартові дві партії вийшли найтривалішими і господарі майданчика виграли їх із мінімальною перевагою 29:27 та 26:24. Потім українці два сети відіграли 25:20 та 25:15. Питання про переможця вирішилося на тай-брейку, де сильнішим виявився турецький клуб 15:11.

А сьогодні «Прометей» зустрічався із «Аланією». Тут першу партію волейболісти із Дніпра програли 22:25. У другому сеті гості зуміли зламати опір суперників у затяжному протистоянні 30:28. Як виявилося, це стало ключовим моментом у матчі, оскільки потім «Прометей» взяв і дві наступні партії з однаковим рахунком 25:21.

Додамо, що у цих поєдинках Андрій Левченко задіяв як тих гравців, які минулого сезону виграли золоті медалі (Віталія Щиткова, Івана Кривобока, Дмитра Шаповала, Дмитра Янчука, Олександра Гладенка, Дениса Велецького), так і новачків команди (Гордена Брову, Дмитра Вієцького) , а також легіонерів Михайла Станковича із Сербії та поляка Давида Дрія).