| Оновлено 27 вересня 2023, 00:49
945
0

Визначені чемпіони турнірів АТР 250 у Чжухаї та Ченду

Маррей та Вінус у парному фіналі Чжухая обіграли американських тенісистів, Звєрєв переміг у Ченду

945
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Джеймі Маррей та Майкл Вінус

Стали відомі чемпіони турнірів АТР 250, які проходили з 20 по 26 вересня у китайських Чжухаї та Ченду.

У Чжухаї колишній лідер світового рейтингу в парному розряді Джеймі Маррей, старший брат Енді Маррея, та екс-шоста ракетка світу, та новозеландець Майкл Вінус, у фіналі у двох сетах обіграли американських тенісистів Натаніеля Леммонса та Джексона Вітроу. Для Маррея-старшого та Вінуса це четвертий титул у шести фіналах цього сезону.

У фіналі в одиночному розряді Карен Хачанов також у двох сетах обіграв японського тенісиста Йосіхіто Нісіоку.

У Ченду Александр Звєрєв виграв турнір в одиночному розряді, здобувши у фінальному матчі проти Романа Сафіулліна вольову перемогу у трьох сетах. Після цього титулу німецький тенісист вийшов на сьоме місце у чемпіонській гонці.

У парному розряді лідери посіву, французькі тенісисти Фаб'єн Ребуй та Садьо Думбія у фіналі обіграли других сіяних, бразильця Рафаеля Матоса та португальського тенісиста Франсішку Кабрала, також поступившись у першому сеті.

ATP 250, Чжухай, Китай, фінал

Парний розряд

Джеймі Маррей (Великобританія)/Майкл Вінус (Нова Зеландія, 2) – Натаніель Леммонс/Джексон Вітроу (США, 3) – 6:4, 6:4

Одиночний розряд

Карен Хачанов (1) – Йосіхіто Нісіока (Японія, 8) – 7:6 (7:2), 6:1.

ATP 250, Ченду, Китай, фінал

Фаб'єн Ребуй/Садьо Думбія (Франція, 1) – Рафаел Матос (Бразилія) / Франсішку Кабрал (Португалія, 2) – 4:6, 7:5, 10:7.

Александр Звєрєв (Німеччина, 1) – Роман Сафіуллін – 6:7 (2:7), 7:6 (7:5), 6:3.