ЧЕФЕРІН: «Забороняючи дітям брати участь у змаганнях, ми дискримінуємо їх»
Голова УЄФА – про рішення щодо російських команд U-17
![ЧЕФЕРІН: «Забороняючи дітям брати участь у змаганнях, ми дискримінуємо їх»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/20/orig_644150.jpg)
Президент Європейського футбольного союзу Александер Чеферін прокоментував рішення знову допустити до турнірів під егідою організації юнацькі збірні Росії віком до 17 років.
«Дискваліфікація УЄФА щодо російських дорослих команд, яка триває, відображає прагнення зайняти позицію, спрямовану проти насильства й агресії. УЄФА має твердий намір дотримуватися цієї позиції доти, доки не закінчиться війна і не буде відновлено мир. Однак, забороняючи дітям брати участь у наших змаганнях, ми не тільки не визнаємо й не підтримуємо фундаментальне право на їхній всебічний розвиток, а й безпосередньо дискримінуємо їх. Надаючи дітям можливість грати і змагатися зі своїми однолітками з усієї Європи, ми інвестуємо в те, що, як ми сподіваємося, стане яскравішим і здібнішим майбутнім поколінням і кращим завтрашнім днем», – заявив 55-річний словенець Чеферін.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
Підопічні Тьєррі Анрі обіграли аргентинців з рахунком 1:0 у 1/4 фіналу турніру
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
Україна посідає 40 місце, маючи в активі одне срібло та одну бронзу
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
![Зеленський звернувся до Харлан і Ко після золота для України на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697208.jpg)
![Зеленський звернувся до Харлан і Ко після золота для України на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697208.jpg)
![Оцінено шанси Довбика стати найкращим бомбардиром Серії А сезону 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697127.jpg)
Це в вікіпедії Чеферіна
________________________
Цікаво, а який саме він внесок зробив в розвиток українського футболу!?
І це ж було з ініциативи Павелка
😒😒😒