Через повітряну тривогу початок матчу перенесений з 15:00 на 15:30

Автогол на 94-й хвилині. Олександрія вийшла до чвертьфіналу Кубка України

А здавалося, що буде додатковий час

6357
7
ФК Рух

Відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України між Рухом та Олександрією. Перемогу з рахунком 1:0 здобула Олександрія, яка скористалася помилкою суперника.

На 94-й хвилині лідер Руха Марко Сапуга, намагаючись перервати простріл зі штрафного, зрізав м'яч у свої ворота. Команда Руслана Ротаня, яка не вигравала у шести матчах поспіль, вийшла до чвертьфіналу.

Кубок України. 1/8 фіналу

Рух - Олександрія 0:1
Гол: Сапуга, 90+4 (автогол)

«Рух» (стартовий склад): Ледвій, Лях, Слюбик, Холод, Альваренга, Сапуга, Плюман, Притула, Мисик, Квасниця, Теслюк

«Олександрія» (стартовий склад): Єрмаков, Савченко, Скорко, Сігеєв, Мартинюк, Смирний, Шостак, Калітвінцев, Білошевський, Шулянський, Андрейчук