Орест КУЗИК: «Чорноморець живе від матчу до матчу»
Хавбек одеської команди – про її становище в таблиці УПЛ та перспективи
![Орест КУЗИК: «Чорноморець живе від матчу до матчу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/20/orig_644130.jpg)
Атакувальний півзахисник одеського «Чорноморця» Орест Кузик дав оцінку нинішньому становищу команди в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги та поділився завданнями на майбутній кубковий матч із «Кривбасом».
Минулого вікенду в матчі 8-го туру УПЛ «Чорноморець» обіграв 5:1 на виїзді «Олександрію» і піднявся на 3-є місце в таблиці сезону, маючи 15 очок.
– Команда зараз перебуває в лідируючій групі. Якщо справи підуть так і далі, то і про єврокубкове місце можна буде подбати...
– Ми не заглядаємо далеко вперед, а живемо від матчу до матчу. На кожну гру в нас є певна установка, яку ми намагаємося втілювати в максимальний результат. На сьогоднішній же день ми дякуємо Богу за ту позицію, на якій перебуваємо. А що стосується єврокубкового місця, то ще рано про це говорити, адже залишилося багато ігор. Ми готуємося до кожної з них, від туру до туру. А як буде в підсумку – усе покаже час. Наприкінці сезону будемо бачити, на якій позиції його закінчимо.
– Найближча гра у «Чорноморця» на Кубок України з «Кривбасом». Чого чекаєте від цього поєдинку?
– Зрозуміло, що гра буде нелегкою для кожного із суперників. Адже «Кривбас» – хороша команда, у якій грають кваліфіковані виконавці, а очолює їх досвідчений тренер Юрій Вернидуб. Криворіжці демонструють змістовний футбол, тому я впевнений, що гра вийде дуже цікавою для вболівальників.
Кубкова гра 1/8 фіналу «Чорноморець» – «Кривбас» відбудеться 27 вересня, початок – о 17:00 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клубу Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697188.jpg)
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клубу Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697188.jpg)
«Вовки» зіграли з «Олімпіакосом»
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697120.jpg)
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697120.jpg)
Артем офіційно став гравцем італійського клубу
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697144.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)
![alex belogubko](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)