IDM. Михальчик виграв поул у фіналі сезону в Хоккенхаймі

Лідер заліку відкритого чемпіонату Німеччини Флоріан Альт – п’ятий

400
0
Instagram (IDM). Ілля Михальчик

Топ-10: Михальчик, Соомер, Фінстербуш, Хобельсбергер, Альт, Єніх, Макельс, Штайнмайр, Леонов, Ковач.

Український райдер заводської команди BMW Ілля Михальчик виграв кваліфікацію фіналу сезону IDM, що проходить у Хоккенхаймі.

Естонця Ханнеса Соомера, який став другим, з команди Enemat Enos на мотоциклі Хонда Міхальчик випередив на 0.155 секунди. Ще один райдер на BMW Тоні Фінстербуш, який виступає за Gert56, став третім.

Лідер заліку чемпіонату серед райдерів Флоріан Альт на Хонді команди Holzhauer Racing Promotion показав п'ятий результат. Часу Михальчика німецький райдер програв 0.444 секунди.

Ще один український райдер Костянтин Писарев на BMW команди RR Socia розпочне першу гонку з 23-ї позиції.