Прометей виграв у турецької команди перший матч Pinar Cup

Українська команда обіграла БК «Маніса» з рахунком 108:95

1855
1
БК Прометей

22 вересня «Прометей» зіграв перший матч у передсезонному турнірі Pinar Cup у Ізмірі, Туреччина.

«Титани» здобули перемог над турецькою командою «Маніса» із рахунком 108:95.

Українська команда жваво розпочала матч, з перших хвилин закріпившись у статусі лідера. На велику перерву «Прометей» пішов із перевагою +11.

Підопічні Гінзбурга здійснили ривок на старті третьої чверті, але «Манісі» знову вдалося підтягнутися на все ту ж відстань у 11 очок.

Протягом заключної чверті суперник зумів скоротити відставання до мінімум, але «титанам» вдалося втримати контроль над грою та здобути перемогу в матчі.

У цьому матчі за «Прометей» зіграв американський новачок Рональд Марч, який не брав участі в попередніх матчах команди через пошкодження.

23 вересня о 15:30, «Прометей» зіграє свій другий матч на турнірі Pinar Cup – проти господарів турніру – БК «Каршияка».

Pinar Cup 2023. 22 вересня. Ізмір (Туреччина)

БК Прометей (Україна) – БК Маніса (Туреччина) – 108:95 (26:21, 27:21, 25:25, 30:28)