Томас ЗАҐЕДЕР: «Ми змогли боротися із Ліверпулем»

Головний тренер «ЛАСКа» – про матч проти «Ліверпуля» у Лізі Європи

419
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Томас Заґедер

Головний тренер австрійського «ЛАСКа» Томас Заґедер поділився думками після матчу проти англійського «Ліверпуля» у Лізі Європи.

«Моя команда була дуже смілива, дуже агресивна. Ми повели 1:0 і мали шанс забити ще, тому відчувалося, що до перерви ми вели «всього» в один м'яч. А потім ви могли бачити, що Ліверпуль – топ-команда, вони просто знаходили простір. На жаль, ми не змогли втримати результату, але викладалися повністю всі 90 хвилин.

Я завжди пишаюся своєю командою, незалежно від гри. Ми змогли боротися з Ліверпулем, але є речі, над якими потрібно працювати. Ніхто не любить програвати. Після такої гри, як ця, ми з командою все розберемо і почнемо розгляд позитивних моментів і того, що в нас вийшло», – сказав Заґедер.