Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга чемпіонів
|
1452
0

Тренер Бенфіки: «Я пишаюся своїми гравцями»

Рогер Шмідт – про матч із «РБ Зальцбург»

Тренер Бенфіки: «Я пишаюся своїми гравцями»
Getty Images/Global Images Ukraine. Рогер Шмідт

Головний тренер лісабонської «Бенфіки» Рогер Шмідт поділився емоціями від матчу 1-го туру Ліги чемпіонів із «РБ Зальцбург» (0:2), у якому ворота «орлів», як відомо, захищав українець Анатолій Трубін.

«Погано старт гри? Ні, це не було вирішальним, тому що в нас залишалося ще близько 80 хвилин. На мій погляд, ми показали менталітет. По тому, як ми грали після цього, здавалося, що у нас 11 гравців. Я думаю, що ми створили багато моментів. Ми практично все запобігли.

Результат нас не влаштував, але я повинен був сказати своїм гравцям, щоб вони вірили до останньої секунди. Я пишаюся ними. Це частина футболу – приймати історію цієї гри, дивитися вперед і показувати хорошу реакцію. Вочевидь, що гравці віддавали всі сили на полі. Навіть після того, як рахунок став 2:0, у нас були шанси. Але, врешті-решт, ми повинні визнати, що сьогодні був не наш день з точки зору забитих м'ячів», – заявив Шмідт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Анатолій Трубін отримав за матч проти «РБ Зальцбург» жахливу оцінку.

Богдан Розумовський Джерело: УЄФА
Оцініть матеріал
(15)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.