Баварія – Ман Юнайтед – 4:3. Трилер у Мюнхені. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів

4039
1

У поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів було забито 7 голів – «Баварія» переграла «Ман Юнайтед» з рахунком 4:3.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому таймі у мюнхенської команди відзначилися Лерой Сане та Серж Гнабрі (2:0). МЮ скоротив відставання в рахунку завдяки голу Хойлунда відразу після перерви, але вже за кілька хвилин Гаррі Кейн реалізував пенальті (3:1).

Три м'ячі було забито наприкінці матчу. На 88-й хвилині у манкуніанців відзначився Каземіро (3:2). Потім на 90+2 хвилині забив супернику Матіс Тель (4:2), МЮ провів ще один гол на 90+5 хвилині, коли дубль оформив Каземіро, але на результат гри не вплинуло.

Баварія очолила групу A з трьома очками, оскільки в іншому матчі Галатасарай та Копенгаген розійшлися миром (2:2).

Ліга чемпіонів 2023/24

Група A. 1-й тур, 20 вересня

Баварія (Німеччина) – Манчестер Юнайтед (Англія) – 4:3

Голи: Сане, 28, Гнабрі, 32, Кейн, 53 (пен), Тель, 90+2 – Хойлунд, 49, Каземіро, 88, 90+5.

Баварія: Ульрайх, Упамекано, Кім Мін Чже, Девіс, Горецька, Кімміх, Лаймер, Сане (Тель, 87), Мусіала (Шупо-Мотінг, 75), Кейн (Мюллер, 87), Гнабрі (Коман, 63).

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Ліндельоф, Мартінес, Регілон, Еріксен (Мактоміней, 69), Каземіро, Бруну Фернандеш, Пельістрі (Гарначо, 81), Решфорд, Хойлунд (Марсьяль, 81).

Попередження: Мартінес, 62, Горецька, 62.