Проведель – четвертий воротар, який забивав у Лізі чемпіонів

Воротар «Лаціо» приніс нічию в матчі з «Атлетіко»

951
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Іван Проведель

Учора голкіпер «Лаціо» Іван Проведель на останній хвилині компенсованого часу ударом головою приніс своїй команді нічию в матчі Ліги чемпіонів проти «Атлетіко» Мадрид (1:1). Він став четвертим воротарем в історії, який забивав у Лізі чемпіонів.

До нього це робили Ганс-Йорг Бутт (3 голи у складі «Гамбурга», «Баєра» та «Баварії», усі – з пенальті), воротар «Стандарда» Сінан Болат у матчі з «АЗ Алкмар» 9.12.2009 ударом головою, та Вінсент Еньяма із пенальті у ворота «Ліона» 29.09.2010.

Якщо враховувати кваліфікаційні раунди, то до цієї компанії додасться воротар болгарського «Левскі» Дімітар Іванков, який відзначився у 2000 році.