Луїс ЕНРІКЕ: «У матчі з Дортмундом мені сподобалося майже все»

Іспанець – про поєдинок «ПСЖ» із «Боруссією»

738
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Енріке

Головний тренер паризького «ПСЖ» Луїс Енріке прокоментував зустріч підопічних із дортмундською «Боруссією» (2:0) у 1-му турі Ліги чемпіонів.

«У цьому матчі мені сподобалося майже все: наша інтенсивність із самого початку зустрічі, швидкість і контроль над грою, який ми показували протягом 75 хвилин. Цей матч зміцнює віру в наші ідеї. Ми всі задоволені. Це був майже ідеальний вечір для мене. Ми зосередилися на тому, щоб грати у свою гру, володіти м'ячем і пресингувати для того, щоб швидко повертати його. У них не було можливості атакувати.

«Боруссія» – фізично сильна команда, яка добре обороняється. Але, незважаючи на це, у першому таймі у нас було кілька моментів, коли ми були близькі до голу», – розповів Луіс Енріке.

«ПСЖ» у 2-му турі чемпіонського євротурніру зіграє 4 жовтня в гостях із «Ньюкаслом».

Раніше Луїс Енріке оцінив шанси Кіліана Мбаппе на перемогу в Лізі чемпіонів із «ПСЖ».