Це вже четверта поразка українських волейболісток у відборі на Олімпіаду-2024

3385
4
CEV

Завершився четвертий матч жіночої збірної України у кваліфікаційному олімпійському турнірі з волейболу, що проходить у китайському місті Нінбо. Після трьох невдач наша команда зустрічалася із бронзовими призерками нещодавнього чемпіонату Європи збірної Нідерландів.

На жаль, українки знову програли із загальним рахунком 0:3. Але все ж таки, треба віддати належне нашим гравцям, вони боролися з сильними суперницями і в перших двох сетах цілком могли розраховувати на позитивний для себе результат.

Так, до середини першої партії команди не відпускали далеко одна одну 10:10, але потім Нідерланди зуміли піти вперед на п'ять очок – 16:11. У цей період українки не опустили руки та продовжували боротися. І навіть тоді, коли на табло з'явилися цифри 23:19, наша збірна зуміла майже відіграти це відставання 24:23. І все ж останнє очко в цій партії взяли голландські волейболістки.

У другому сеті Нідерланди відразу пішли у відрив 8:2. Однак і тут підопічні Івана Пєткова змогли відігратися та невдовзі зрівняли рахунок 11:11. Якийсь час у грі була абсолютна рівновага і українська команда навіть вийшла вперед 19:18. На жаль, знову не вдалося довести справу до перемоги. Декілька наших помилок, плюс вдала гра суперниць, і партія знову пішла до Нідерландів 25:21.

А у третьому сеті до рахунку 14:14 навіть частіше попереду була збірна України (7:4, 11:9). Але згодом голландська збірна зуміла набрати кілька очок поспіль і довела партію до комфортної для себе переваги 25:16.

Таким чином, збірна України програла вже чотири матчі олімпійського відбору, при цьому не вигравши жодної партії.

Відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу. Жінки
Нінбо (Китай). 20 вересня
Нідерланди – Україна

3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

НІДЕРЛАНДИ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Завтра на турнірі буде вихідний. А свій наступний матч Україна проведе у п'ятницю 22 вересня зі збірною Канади.