Олексій Крутих у завзятій боротьбі обіграв Еліаса Імера

502
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Олексій Крутих

Друга ракетка України Олексій Крутих обіграв учасника групового етапу Кубка Девіса 2023 року у складі збірної Швеції Еліаса Імера у першому колі челенджера в Сен-Тропе.

Перший сет український тенісист швидко програв, віддавши дві свої подачі поспіль. Імер повів 4:0 і Крутих відіграти таке відставання не зміг. У другому сеті пішла рівна боротьба, в якій Крутих був близький до того, щоб віддати свою подачу. Однак Імер своїми шансами не скористався, на відміну від українця, який за рахунку 3:2 зробив брейк, який у підсумку став вирішальним у сеті. У третій партії за рахунку 1:2 на користь шведа суперники обмінялися брейками, а незабаром Крутих зробив ще один брейк, який міг стати вирішальним. Але український тенісист двічі поспіль не зміг подати на матч, не реалізувавши загалом три матч-пойнти та зробивши три подвійні помилки. Але з третього разу на тай-брейку Олексій Крутих, який повів 6:1, реалізував перший матч-пойнт, але вже на прийомі.

У другому колі Олексій Крутих зіграє проти другого номера посіву австрійця Себастьяна Офнера. У разі перемоги у чвертьфіналі український тенісист вийде на одного з двох французів – Констана Лестьєнна чи Арольда Майо. З обома українець раніше не грав.

ATP Challenger 125, Сен-Тропе, Франція, хард, 1 коло

Олексій Крутих (Україна) – Еліас Імер (Швеція) – 2:6, 6:3, 7:6 (7:1).

(4)

Україна виграла ЧС з хокею. Як це сталося і що далі
Хокей | 06 травня 2024, 14:00 3

Українська збірна пробилася до Дивізіону 1A

Скільки заробила Жирона з Довбиком і Циганковим за вихід до Ліги чемпіонів?
Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн