Найважливіші цифри 7-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді

370
0
ФК Динамо

«Шахтар» здобуває загалом 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 7-1), а на своєму полі – 9-ту (м'ячі 17-4).

Домашня безпрограшна серія гірників досягає 25 матчів (+22=3).

Помаранчево-чорні забивають 36 матчів поспіль, а в рідних стінах – 16.

«Оболонь» обходиться без голів 3 матчі поспіль (277 хвилин).

Мірча Луческу проводить 70-й матч у чемпіонатах України на чолі «Динамо» (+49=13-8, 149-48).

Динамівці забивають «Ворсклі» 13 матчів поспіль.

Беніто стає автором 120-го голу біло-синіх у ворота біло-зелених, а Назар Волошин забиває 60-й м'яч киян у домашніх баталіях із полтавцями.

«Динамо» не йде з поля без голу 16 матчів поспіль.

300-й матч у лавах киян проводить Віталій Буяльський (ЧУ – 193, КУ – 21, СК – 6, ЄК – 80).

10-й м'яч у кар'єрі забиває Назар Волошин (ЧУ – 8, ЄК – 2).

«Ворскла» продовжує свою безнічийну серію до 13 матчів (+8-5), але перериває гольову, яка склала 10 матчів. Востаннє полтавці залишалися на «сухому пайку» 8 травня 2023 року – 0:2 у гостях із «Минаєм».

СК Дніпро-1. Юрій Максимов

Юрій Максимов стає 8-м тренером, який працював із п'ятьма клубами у чемпіонатах України.

Команди Максимова підписують 50-ту мирову у всіх турнірах (ЧУ – 46, КУ – 3, ЄК – 1).

Особистий рекорд встановлює «Колос», який зробив 3-тю нічию поспіль у гостях.

Ковалівці вдесяте ділять очки з суперниками за Ярослава Вишняка.

Антон Салабай на 295-й хвилині перериває загальну безгольову серію «Колоса», а Олексій Гуцуляк на 231-й – «рекордну» домашню «Дніпра-1».

«Верес» повторює особистий антирекорд 31-річної давнини, зазнавши 6-ї поспіль поразки на чужих полях (м'ячі 2-12).

Безвиграшна гостьова серія рівнян досягає 10 матчів (=2-8).

М'яч, забитий Хрвоє Ілічем, виявляється 100-м, пропущеним командами Сергія Лавриненка у чемпіонатах України.

40-й пенальті «Вереса» в 25-й раз завершується взяттям воріт суперників.

Валерій Кучеров на 319-й хвилині перериває гостьову безгольову серію червоно-чорних.

«Чорноморець» стає автором 20-ї перемоги господарів у сезоні-2023/24.

Одесити беруть гору над усіма трьома новачками УПЛ, забивши загалом 5 м'ячів і не пропустивши жодного.

«Моряки» святкують 3-тю поспіль вікторію у рідних стінах (м'ячі 6-2).

Безнічийна серія підопічних Романа Григорчука сягає 17 матчів (+9-8).

«Металіст 1925» вперше виграє у «Зорі», якій програв у всіх трьох попередніх зустрічах із великим рахунком.

Харків'яни здобувають 10-ту перемогу на своєму полі.

Андрій Борячук забиває луганчанам більше, ніж будь-кому – 5 м'ячів. Раніше він 3 рази вражав ворота чорно-біло-червоних у лавах «Маріуполя» та 1 – у складі «Руха».

Едуардо Герреро стає автором 10-го голу «Зорі» у гостях у «металістів».

ЛНЗ святкує першу домашню вікторію в елітному дивізіоні (у 4-му матчі).

«Рух» зазнає 30-ї поразки в УПЛ, у тому числі 20-ї – в гостях.

Жовто-чорні завершують свою рекордну безпрограшну серію, яка склала 9 матчів (+5-4). Востаннє підопічні Віталія Пономарьова поступалися суперникам 14 травня 2023 року - 0:1 у гостях із «Кривбасом».

«Олександрія» пробиває 50-й пенальті у чемпіонатах України.

Артем Кулаковський забиває 10-й м'яч чорно-жовто-зелених у баталіях із закарпатцями та перериває на 372-й хвилині безгольову серію своєї команди.

«Минай» із четвертої спроби вперше відбирає очки у олександрійців на їхньому полі.

150-й матч у чемпіонатах України проводить Максим Задерака («Кривбас»), 100-й – Ігор Кирюханцев («Зоря»), 50-й – Максим Брагару («Чорноморець»), 1-й – Венделл («Зоря») , Олег Федор («Рух») та Егіналду («Шахтар»).

У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютують Євген Селін (ЛНЗ) та Олександр Рибка, у 3-му – Валерій Дубко (обидва – «Оболонь»), Артур Микитишин («Олександрія») та Артур Рудько («Шахтар»), у 2-му - Артем Кулаковський («Олександрія») та Владислав Островський («Ворскла»).

ФК Динамо. Беніто

5-й м'яч в УПЛ забиває Беніто, 1-й - Хрвоє Іліч (у 7-й грі), Антон Салабай (у 8-й), Артем Кулаковський (у 11-й) та Денис Норенков (у 24-й).

2-й пенальті із 3-х реалізовує Андрій Борячук.

1-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Данило Варакута (у 5-й грі).