«Циганков – Мессі за Гвардіоли, Довбик – топ». Фани Жирони – про українців

Віктор та Артем відіграли важливу роль у перемозі команди над «Гранадою» у Ла Лізі

19548
21

19 вересня відбувся матч 5-го туру Ла Ліги між клубами «Гранада» та «Жирона». Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь «жиронців».

Українські футболісти гостей Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі команди.

На 22-й хвилині Віктор відкрив рахунок у поєдинку, забивши свій 1-й гол у поточному сезоні чемпіонату Іспанії. Циганков відіграв 68 хвилин, після чого був замінений на Крістіана Португеса.

Артем на 34-й віддав гольову передачу на Давида Лопеса, записавши на свій рахунок перший асист за «Жирону». Довбик провів на полі 71 хвилину, після чого замість нього вийшов Крістіан Стуані.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Вболівальники «Жирони» не змогли пройти повз таку впевнену гру від українців і засипали компліментами Віктора та Артема:

Moisés Corral: «Ввірені в глибину флангів Коуту та Савіо, до яких додався некерований Довбик та його натхненний співвітчизник Циганков, нанизують докупи всі комбінації, за якими складно стежити господарям поля».

Marcus Smart: «Циганков 100% найкращий у команді, а Довбик досі не був у стартовому складі, але він ставатиме все кращим і кращим і апріорі це буде важливо».

Bartosz Zdrojewski: «Дует Циганкова і Довбика перевершує всі очікування».

ojuqueplán: «Подайте мені пиво «Циганков», будь ласка».

raul: «Циганков схожий на Мессі за Гвардіоли, цей хлопець неймовірний. Це добре. 50% цього хлопця коштують 100 мільйонів».

Panacea del Balompié: «Циганков, Савіо та Довбик – просто топ».

Gon BG: «Беллінгем? Левандовськи? Ні, сеньйори. Дон Віктор Циганков!».

banditos_el: «Жирона неймовірно гарна у Ла Лізі. Атакуюча частина вбивча, особливо Циганков. Сподіваюся, цього року досягнемо путівки до Ліги чемпіонів».

Jack Collins: «На початку сезону Жирона не була визнана найпривабливішою командою Ла Ліги, але ми тут. Ця лінія нападу Циганков-Довбик-Савіо – це дуже весело».

badmany: «Тепер Довбику залишилося лише трохи навчитися забивати голи, а так він – топ».