ВІДЕО. Циганков оформив класний гол у матчі Ла Ліги, у Довбика асист

Чудовий дальній удар

14680
25
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У матчі чемпіонату Іспанії між «Гранадою» та «Жироною» гол у складі гостей забив Віктор Циганков, який зробив рахунок 1:0 на 22-й хвилині зустрічі.

Українському хавбеку вдався відмінний удар метрів з 20-ти у дальню дев'ятку. Для Циганкова це перший гол у нинішньому розіграші чемпіонату Іспанії.

На поле з перших хвилин вийшов і форвард Артем Довбик, який допоміг партнерові зробити рахунок 3:0 та оформив першу результативну передачу в чемпіонаті Іспанії.