З Кривцовим, але без Мессі. Інтер Маямі зазнав розгромної поразки

Команда Херардо Мартіно пропустила п'ять голів від «Атланти Юнайтед»

14287
4

Сьогодні вночі «Інтер Маямі» в матчі регулярного чемпіонату МЛС на виїзді зазнав розгромної поразки з рахунком 2:5 від «Атланти Юнайтед». Вирішальним виявився відрізок із 36-ї до 44-ї хвилини, за який підопічні Херардо Мартіно пропустили три голи.

Ліонель Мессі в цьому матчі участі не брав через м'язове ушкодження, яке 36-річний аргентинець отримав у розташуванні збірної. Український захисник Сергій Кривцов розпочав матч на лаві запасних і вийшов на заміну на 83-й хвилині замість Томаса Авілеса.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Атланта Юнайтед – Інтер Маямі – 5:2
Голи: Муюмба 36, Міллер 41 (автогол), Леннон 44, Якумакіс 76, Вольфф 89 – Кампана 25, 53 (з пенальті)