Карпати переконливо обіграли Естерхазі U-21 у 2-му турі чемпіонату Угорщини

Український клуб здобув другу перемогу поспіль

436
0
Instagram (ГК Карпати)

Ужгородські «Карпати» впевнено обіграли молодіжний склад клубу «Естерхазі» з Єгєру у номінально домашньому матчі другого туру у групі D другого дивізіону чемпіонату Угорщини.

Гандболістки «Карпат» швидко захопили ініціативу у матчі та до 10-ї хвилини повели 10:3, а до перерви наростили перевагу до дев'яти м'ячів. У другому таймі гості трохи покращили свою гру, вони налагодили реалізацію. Проте, як і раніше, головними на майданчику були гандболістки «Карпат», які до кінця зустрічі довели відрив до 16 м'ячів, здобувши другу перемогу поспіль.

Чемпіонат Угорщини, другий дивізіон, група D

2 тур, 16 вересня

Карпати (Ужгород) – Естерхазі U-21 (Єгєр) – 39:23 (20:11)

Карпати: Сумарока, Резуненко, Марцин – Слободян (12), Кот (10), Нестеренко (3), Макаренко (3), Волубцева (3), Петрів (2), Гававка (1), Кільч (1), Міхєєва (1), Свистак (1), Товтин (1), Полєтаєва (1).

Естерхазі: Мрква, Калчо - З. Надь (6), Високаї (6), Той (4), Кочмар (3), Кішш (2), Берчешші (1), К. Надь (1), Кун, Барта, Сабо .

У третьому турі «Карпати» знову грають номінально вдома проти клубу «Хайдубесермень» із однойменного передмістя Дебрецена. Зустріч відбудеться у суботу, 23 вересня, у залі імені Імре Вароша в Хайдунанаші.