Юрген КЛОПП: «У перерві подумав, що ми вже не можемо грати гірше»

Наставник «Ліверпуля» – про матч із «Вулвергемптоном»

1138
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп поділився враженнями від матчу 5-го туру АПЛ із «Вулвергемптоном» (3:1), у якому його підопічним довелося відіграватися.

«Ми повинні грати краще, ніж у першому таймі. У другій половині гра стала кращою. У першій у нас були проблеми з фізикою і гостротою.

Ми намагалися з'ясувати, хто готовий [після матчів збірних], у підсумку наш вибір вийшов не зовсім ідеальним. Найкращою новиною [після першого тайму] було те, що все закінчилося. Подумав, що ми вже не можемо грати гірше. Тому в другому таймі змінили майже все – і тактично, і фізично.

У другому таймі повністю контролювали гру. Зрештою, ми заслужили на перемогу, це очевидно. Ми зрівняли рахунок, продовжували контролювати гру, старалися і все ж таки перемогли, що важливо для нас. Якість лави дуже допомагає. Я задоволений складом, який у нас є, але ми повинні краще грати в перших таймах загалом. Але ми ще не зовсім стабільні, тож це неможливо. Занадто багато всього нового», – розповів Клопп.