«Мілан»: Меньян – Тео Ернандес, Тіав, К'єр, Калабрія (Флоренці, 77) – Рейндерс (Йович, 77), Крунич, Лофтус-Чик – Леау, Жиру (Окафор, 77), Пулішич (Чуквуезе, 56).

Запас: Адлі, Бартезагі, Міранте, Муса, Пеллегріно, Побега, Ромеро, Спортьєлло.

Стадіон: «Джузеппе Меацца» (Мілан, Італія).

16 вересня о 20:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Фраттезі, святкуючи гол, зняв футболку і отримав картку.

16 вересня о 20:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Мхітарян протягнув м'яч з центра до штрафного, суперпасом вивів Фраттезі на побачення з Меньяном, який впевнено переграв голкіпера!

16 вересня о 20:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

П'ять хвидин додано.

16 вересня о 20:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Все в грі ясно, команди дограють.

16 вересня о 20:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Заміна в Мілана.

Муса поміняв Лофтус-Чика.

16 вересня о 20:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Заміна в Інтера.

Автора гола Чалханоглу відразу міняє Аслані.

16 вересня о 20:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

ГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Чалханоглу з точки пробив по центру, Меньян впав у правий.

16 вересня о 20:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Пенальті!

Тео Ернандес запізнився і збив Лаутаро, котрий був перший на м'ячі.

16 вересня о 20:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Заміни в Мілана.

Йович замість Рейндерса, Окафор замість Жиру, Флоренці міняє Калабрію.

16 вересня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Де Врей міняє Бастоні.

16 вересня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Чалханоглу збиває суперника на фланзі.

16 вересня о 20:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Фраттезі рукою вдарив по шиї Ернандеса, але ненавмисно, тому без санкцій.

69’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Лаутаро отримав діагональ на лівому куті штрафного, віддав направо Мхітаряну, який прийняв м'яч і точно пробив у правий кут штрафного, оформивши дубль.

16 вересня о 20:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Небезпечно!

Карлос отримав м'яч перед штрафним Мілана (Мхітарян скинув) і сильно пробив - Меньян справився.

16 вересня о 20:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Заміни в Інтера.

Фраттезі замість Барелли, Карлос замість Дімарко, Арнаутович замість Тюрама.

16 вересня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Тео Ернандес фолить на фланзі проти Мхітаряна.

16 вересня о 20:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Небезпечно!

Класну атаку Мілана запоров Леау - після швидкого вибігання він вирішив навішувати на дальню штангу на Жиру і явно помилився, пробивши засильно.

16 вересня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Дощ на арені, футболісти мокрі такі, що можна викручувати футболки.

16 вересня о 20:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

ГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Тео Ернандес вивів Леау на побачення із Зоммером, форвард добіг до лінії вортарського і пробив у правий кут воріт!

16 вересня о 20:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Чуквуезе замість непомітного Пулішича.

16 вересня о 20:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Рейндерс наблизився до штрафного Інтера і пробив метрів з 30 - набагато вище.

16 вересня о 20:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

К'єр та Калабрія по черзі виносили м'яч головою з свого штрафного. К'єру нічого, а Калабрії знадобилася допомога.

16 вересня о 20:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

К'єр лежачи не дає суперникам можливості загрожувати воротам своєї команди.

16 вересня о 20:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Бастоні лежить в центрі поля, його руками завалив Лофтус-Чик.

16 вересня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

16 вересня о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

16 вересня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Жиру лівою ного пробив зі штрафного значно вище воріт.

16 вересня о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано. Тим часом Жиру збили на лінії штрафного Інтера.

16 вересня о 19:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Думфріс завалив біля кутового прапорця Леау, який вже майже розхитав нідерландця.

16 вересня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Мілан в нокдауні, крім моменту Ернандеса і згадати нічого не можна за тайм в «россо-нері».

16 вересня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

ГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Думфріс вибіг в атака, справа трохи засильно вирізав вперед на Тюрама, той наздогнав, змістився назад і вправо і з лівого боку штрафного ввігнав м'яч точно в праву дев'ятку воріт Меньяна!

16 вересня о 19:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Затяжна атака Мілана вмістила в себе і неточний навіс Леау, і удар мимо Лофтус-Чика з дальньої дистанції.

16 вересня о 19:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

В ці хвилини трохи заспокоїлася гра.

16 вересня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Момент!

Тео Ернандес рвонув вперед, обігрався з Жиру, ввірвався мимо двох на побачення з Зоммером і з останніх сил проштовхував м'яч у далній кут - трохи мимо!

16 вересня о 19:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Момент!

Леау рвонув так, що Тео Ернандес віддавав зі штрафного пас врозріз. Леау не зумів переграти Зоммера, але там все одно, виявляється, офсайд був.

16 вересня о 19:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Дімарко зі штрафного пробив сильно, але вище воріт.

16 вересня о 19:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Тюрам на фланзі протиснув Тіава і той був змушений був збивати форварда на правому боці штрафного.

16 вересня о 19:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Леау не зумів нормально зупинити м'яч у воротарському Інтера після вертикальної передачі.

23’

Дімарко не дозволив Пулішичу прийняти м'яч спокійно на правому фланзі.

16 вересня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Бастоні в атаці високо підняв ногу і зачепив К'єра, котрий йшов на м'яч головою.

16 вересня о 19:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Зоммер виходить і забирає навіс, який адресувався Жиру.

16 вересня о 19:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Перша атака Мілана, перепасовка закінчилася легким ударом головою Жиру собі за спину метрів з 10.

16 вересня о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

МОМЕНТ!!!!

Дімарко навісив зліва і Мхітарян на самоті бив головою з лінії воротарського. Мілану пощастило, що Генріх пробив повз праву штангу!

10’

Гравці Інтера вже піжонять, вже була спроба бити п'ятою після прострілу з кутового.

16 вересня о 19:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Тео Ернандеса пресингував на фланзі Тюрам, захисник випустив м'яч на кутовий.

16 вересня о 19:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Тюрам виборов м'яч на фланзі в Тіава справа, розхитав опонента, прострелив, Дімарко з лівого кута бив, здавалося, невдало, але вийшла прекрасна передача на Мхітаяна, який з кількох метрів підсік м'яч так, щоб він полетів у протихід голкіперу!

16 вересня о 19:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Барелла в атаці штовхає в спину Тіава на фланзі.

16 вересня о 19:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

15 вересня о 23:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 16 вересня, відбудеться поєдинок 4 туру італійської Серії А, в якому гратимуть «Інтер» та «Мілан». Гра пройде в Мілані (Італія) на полі стадіону «Джузеппе Меацца», початок – о 19:00 за Києвом.

Перед 4 туром команди очолюють турнірну таблицю, здобувши по три перемоги. «Інтер» здолав на старті сезону «Монцу», «Кальярі» та «Фіорентину», а «Мілан» взяв гору над «Болоньєю», «Торіно» та «Ромою». В міжсезоння обидва клуби суттєво змінили свої ростери гравців, тому можна тільки здогадуватися, як численні новачки можуть себе показати в «Дербі делла Мадоніна».

Нагадаємо, що минулого сезону обидва міланські колективи грали в півфіналі Ліги чемпіонів, перемогу в очних матчах здобули підопічні Сімоне Індзагі, проте в фіналі вони все одно поступилися «Ман Сіті».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Інтер» - «Мілан».