КРИВЕНЦОВ: «Мій дебют вийшов невдалим. У Зорі багато молодих гравців»

Наставник Зорі пояснив причини поразки від Металіста 1925

943
1

Керманич луганської «Зорі» Валерій Кривенцов пояснив, чому його команді не вдалося здобути жодного балу в матчі 7-го туру УПЛ проти «Металіста 1925» (1:2):

«Мій дебют вийшов невдалим. У Зорі дуже багато молодих футболістів. Команда змінилася. Мені потрібен час, щоб організувати всі процеси. Звісно, поразка – це не дуже добре. Однак я побачив команду, яка прагне грати в той футбол, який я хочу бачити. Сподіваюсь, результати в нас будуть попереду.

Щодо заміни Волошина в перерві – в нього дуже давно не було ігрової практики, тому він утомився. У перерві ж своїм підопічним говорив про те, що треба додати в русі м’яча, ввімкнути швидкість. Однак я вітаю Металіст 1925 з перемогою»