| Оновлено 16 вересня 2023, 11:45
45979
5

Відразу на перше місце. Збірна України знищила Бельгію

Підопічні Косенка з розгромної перемоги стартували в елітному раунді відбору на ЧС-2024

45979
5
АФУ

В нашій групі відбору на ЧС-2024 з футзалу, крім Бельгії, є ще збірні Сербії та Польщі. Матч між ними закінчився раніше, ніж наш, серби здобули перемогу з рахунком 2:1. Щоб виходити на перше місце, «синьо-жовтим» треба було вигравати з різницею в два м'ячі і більше.

І вони спокійно справилися з цим завданням. Вже на 11 секунді м'яч зусиллями Шотурми побував у бельгійській сітці. Як виявилося, це був тільки початок голепаду. М'ячі забивалися і ногами, і головою, і після кутових, і після штрафних, і здалеку, і з лінії у порожні ворота...

Настрій наших зашкалював, вигризалися всі м'ячі. Бельгійці тільки й зуміли, що забити по голу в кожному таймі, дублем відзначився Ель-Фекірі. В нас відзначився тричі Абакшин та двічі Педяш, ще по голу забили Шотурма, Мельник, Швед, Корсун та Фаренюк.

В другому таймі господарі перешли на гру в п'ять польових, що в підсумку дозволило пропустити «тільки» десять голів.

Перше місце після першого туру здобуто, тепер треба закріпити успіх. Наступна гра – 20 вересня проти Польщі. З групи напряму вийде на чемпіонат світу переможець, а чотири кращих других команди гратимуть в плей-оф.

Відбір на ЧС-2024 з футзалу. Елітний раунд.

Бельгія - Україна - 2:10.

Ель-Фекірі, 12, 36 - Шотурма, 1, Педяш, 10, 23, Швед, 10, Мельник, 13, Абакшин, 14, 19, 20, Корсун, 26, Фаренюк, 39.

Бейл, 32.

Бельгія: Вранкен - Ах. Сабабті, Грельо, Діллін, Уаді - Ідріссі, Аб. Сабабті, Каддурі, Аднан, Лпмсайя, Ель-Факірі, Дабі-Реда, Вален, Бейл.

Україна: Ципун, Швед, Фаренюк, Корсун, Шотурма - Савенко, Мельник, Жук, Чернявський, Абакшин, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.