Італія та Польща зустрінуться у фіналі чемпіонату Європи

У другому півфіналі італійські волейболісти перемогли Францію з рахунком 3:0

12724
1
CEV

У Римі завершився другий півфінальний матч чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків, у якому грали збірні Італії та Франції. Нагадаємо, що трохи раніше Польща виграла у Словенії 3:1 і вже чекала на суперників у фіналі.

Вивіска цього протистояння була найпривабливішою. З одного боку майданчика вийшли чинні чемпіони світу та Європи, а з іншого – олімпійські чемпіони. Тому можна було припустити наполегливу боротьбу і всі п'ять партій, які належать за регламентом.

Але на справі вийшло інакше. Італія за підтримки своїх вболівальників у трьох партіях виявилася сильнішою за суперників. Щоправда, наприкінці третього сета гості ледь не створили диво, програючи 11:18, вони зуміли скоротити відставання до 23:24. А на подачі Ервіна Нгапета м'яч впав у районі лінії. У Франції на той час відеоперегляди вже закінчилися, але перший арбітр із Сербії Станіслава Шиміч не наважилася сама переглянути епізод і присудила очко Італії.

Додамо, що у складі переможців особливо постаралися Юрі Романо та Даніеле Лавіна, які набрали 15 та 13 очок відповідно.

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
Півфінал. Рим, Італія). 14 вересня
Італія – Франція

3:0 (25:21, 25:19, 25:23)

Таким чином, у фіналі чемпіонату Європи 16 вересня зустрінуться Італія та Польща, а у матчі за 3 місце зіграють Словенія і Франція.

Нагадаємо, що збірна України у чвертьфіналі цього турніру поступилася Словенії 1:3.