Збірна України U-17 у товариському матчі обіграла Металіст 1925 U-19

Підопічні Володимира Єзерського на зборах виграла 2 спаринги з 4

316
0
УАФ

Збірна України U-17 під керівництвом Володимира Єзерського провела четвертий спаринг на тренувальному зборі.

Готуючитсь до кваліфікаційного раунду Євро-2024 U-17, що відбудеться в Ліхтенштейні в період із 15 до 21 жовтня, юнацька збірна України (футболісти 2007 року народження) провела навчально-тренувальний збір, під час якого зіграла 4 спаринги.

Раніше синьо-жовті поступилися «Колосу» U-19 (1:3), «Шахтарю» U-19 (1:2) та перемогли «Дніпро-1» U-17 (4:0).

12 серпня відбувся четвертий для підопічних Володимира Єзерського матч, в якому вони зустрічалися з «Металістом 1925» U-19. Завдяки голу Павлученка на 67-й хвилині перемогла юнацька збірна України.

Товариський матч. 12.09.2023

Україна U-17 – Металіст 1925 U-19 – 1:0

Гол: Павлученко, 67.

Україна U-17 (1-й тайм): Харечко, Руденький, Дігтярь (к), Третяк, О. Рибак, Поканевич, Люсін, Оличенко, Бондар, Каменський, Денисов.

Україна U-17 (2-й тайм): Макаренко, Дехтяр (к), Ананченко, Рябоконь, Сльозка, Різник, Корж, Акбарі, Халілов, Павлученко, В. Рибак.