Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Кубок Девіса
| Оновлено 27 листопада 2023, 15:32
6975
0

Фінал Кубка Девіса 2023. Результати матчів

З 21 листопада відбуваються матчі плей-оф

| Оновлено 27 листопада 2023, 15:32
6975
0
Фінал Кубка Девіса 2023. Результати матчів
Getty Images/Global Images Ukraine

12 вересня стартує фінал Кубка Девіса–2023.

Турнір пройде у два етапи: групова стадія та плей–оф.

Шістнадцять країн взяли участь у груповому етапі фіналу, що відбувся цього тижня (12–17 вересня) у чотирьох європейських містах – Болоньї, Манчестері, Спліті та Валенсії.

16 країн були розділені на чотири групи та змагатимуться за круговою системою. Дві найкращі команди у кожній групі після кругової системи пройшли у «Фінал вісьмох». Плей–офф фіналу пройде у Малазі з 21 по 26 листопада.

У груповому етапі участь взяли такі команди:

  • 2 фіналісти Фіналу 2022 року (Австралія та Канада);
  • 2 команди, які отримали wild card (Італія та Іспанія);
  • 12 переможців відбіркового туру у лютому 2023 року (Чилі, Хорватія, Чехія, Фінляндія, Франція, Велика Британія, Нідерланди, Сербія, Південна Корея, Швеція, Швейцарія, США).

За підсумками групового етапу в плей-оф пробилися такі команди:

  • Канада
  • Італія
  • Австралія
  • Велика Британія
  • Сербія
  • Нідерланди
  • Чехія
  • Фінляндія

ПЛЕЙ–ОФ

Фінал

Неділя, 26 листопада

Італія – Австралія – 2:0

  • Маттео Арнальді – Алєксєй Попирін – 7:5, 2:6, 6:4
  • Яннік Сіннер – Алекс де Мінаур – 6:3, 6:0

Півфінали

Субота, 25 листопада

Італія – Сербія – 2:1

  • Лоренцо Музетті – Міомір Кецманович – 7:6 (9:7), 2:6, 1:6
  • Яннік Сіннер – Новак Джокович – 6:2, 2:6, 7:5
  • Яннік Сіннер / Лоренцо Сонего – Новак Джокович / Міомір Кецманович – 6:3, 6:4

П'ятниця, 24 листопада

Австралія – Фінляндія – 2:0

  • Алєксєй Попирін – Отто Віртанен – 7:6 (7:5), 6:2
  • Алекс Де Мінаур – Еміль Руусувуорі – 6:4, 6:3

Чвертьфінали

Четвер, 23 листопада

Сербія – Великобританія – 2:0

  • Міомір Кецманович – Джек Дрейпер – 7:6 (7:2), 7:6 (8:6)
  • Новак Джокович – Кемерон Норрі – 6:4, 6:4

Італія – Нідерланди – 2:1

  • Маттео Арнальді – Ботік ван де Зандсхулп – 7:6 (8:6), 3:6, 6:7 (7:9)
  • Яннік Сіннер – Таллон Грикспор – 7:6 (7:3), 6:1
  • Яннік Сіннер / Лоренцо Сонего – Таллон Грикспор / Веслі Колхоф – 6:3, 6:4

Середа, 22 листопада

Австралія – Чехія – 2:1

  • Джордан Томпсон – Томаш Махач – 4:6, 5:7
  • Алекс де Мінаур – Іржі Легечка – 4:6, 7:6 (5), 7:5
  • Метью Ебден / Макс Перселл – Іржі Легечка / Адам Павлашек – 6:4, 7:5

Вівторок, 21 листопада

Фінляндія – Канада – 2:1

  • Мілош Раоніч – Патрік Кауковальта – 6:3, 7:5
  • Отто Віртанен – Габріель Діалло – 6:4, 7:5
  • Харрі Хелієваара / Отто Віртанен – Алексіс Галарн / Вашек Поспішив – 7:5, 6:3

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група А

Команда Матчи В–П Очки
1 Італія 3 5–4 2
2 Швеція 3 1–8 0
3 Чилі 3 4–5 1
4 Канада 3 8–1 3

Вівторок, 12 вересня

Чилі – Швеція – 3:0

  • Крістіан Гарін – Лео Борг – 7:6 (8:6), 3:6, 7:5
  • Ніколас Харрі – Еліас Імер – 6:2, 6:4
  • Марсело Барріос/Алехандро Табіло – Филип Бергеві/Андре Йоранссон – 6:4, 7:5

Середа, 13 вересня

Канада – Італія – 3:0

  • Алексіс Галарно – Лоренцо Сонего – 7:6 (10:8), 6:4
  • Габріель Діалло – Лоренцо Музетті – 7:5, 6:4
  • Алексіс Галарно / Вашек Поспішил – Сімоне Болеллі / Маттео Арнальді – 6:4 (4:7), 6:4, 7:6 (7:3)

Четвер, 14 вересня

Канада – Швеція – 3:0

  • Вашек Поспішил – Лео Борг – 7:6 (7:5), 5:7, 6:2
  • Габріель Діалло – Еліас Імер – 6:4, 6:3
  • Алексіс Галарно / Вашек Поспішил – Філіп Бергеві / Андре Йоранссон – 7:6 (11:9), 7:6 (7:3)

П'ятниця, 15 вересня

Італія – Чилі – 3:0

  • Лоренцо Сонего – Ніколас Харрі – 3:6, 7:5, 6:4
  • Маттео Арнальді – Крістіан Гарін – 2:6, 6:4, 6:3
  • Лоренцо Сонего / Лоренцо Музетті – Алехандро Табіло / Томас Барріос – 6:7 (3:7), 6:3, 7:6 (7:2)

Субота, 16 вересня

Канада – Чилі – 2:1

  • Алексіс Галарно – Алехандро Табіло – 6:3, 7:6 (7:5)
  • Габріел Діалло – Ніколас Харрі – 4:6, 4:6
  • Алексіс Галарно / Вашек Поспішил – Томас Барріос / Алехандро Табіло – 6:3, 7:6 (9:7)

Неділя, 17 вересня

Італія – Швеція – 2:1

  • Маттео Арнальді – Лео Борг –– 6:4, 6:3
  • Лоренцо Сонего – Еліас Імер – 6:4, 6:4
  • Сімоне Болеллі / Лоренцо Музетті – Філіп Бергеві / Андре Горанссо – 6:4, 6:7 (4:7), [8:10]

Група В

Команда Матчі В–П Очки
1 Австралія 3 6–3 2
2 Франція 3 6–3 1
3 Швейцарія 3 1–8 0
4 Велика Британія 3 6–3 2

Вівторок, 12 вересня

Франція – Швейцарія – 3:0

  • Адріан Маннаріно – Доминік Штрікер – 6:3, 1:6, 6:4
  • Уго Умбер – Стен Ваврінка – 6:4, 6:4
  • Ніколя Маю / Едуар Роже–Васслен – Марк–Андреа Хюслер / Стен Ваврінка – 6:2, 6:2

Середа, 13 вересня

Австралія – Велика Британія – 1:2

  • Танасі Коккінакіс – Джек Дрейпер – 7:6 (8:6), 3:6, 6:7 (4:7)
  • Алекс Де Мінаур – Ден Еванс – 1:6, 6:2, 4:6
  • Метт Ебден / Макс Перселл – Ден Еванс / Ніл Скупскі – 7:6 (7:5), 6:4

Четвер, 14 вересня

Австралія – Франція – 2:1

  • Адріан Маннаріно – Макс Перселл – 7:6 (7:4), 6:4
  • Алекс Де Мінаур – Уго Умбер – 7:6 (7:2), 6:3
  • Метт Ебден / Макс Перселл – Ніколя Маю / Едуар Роже–Васслен – 7:5, 6:3

П'ятниця, 15 вересня

Велика Британія – Швейцарія – 2:1

  • Стен Вавринка – Кемерон Норрі – 7:5, 6:4
  • Енді Маррей – Леандро Ріді – 6:7 (7:9), 6:4, 6:4
  • Деніел Еванс / Ніл Скупскі – Стен Вавринка / Даніель Штрікер – 6:3, 6:3

Субота, 16 вересня

Австралія – Швейцарія – 3:0

  • Танасі Коккінакіс – Домінік Штрікер – 6:3, 7:5
  • Алекс Де Мінаур – Марк–Андреа Хуслер – 6:4, 6:3
  • Меттью Ебден / Макс Перселл – Марк–Андреа Хуслер / Домінік Штрікер – 6:2, 6:4

Неділя, 17 вересня

Велика Британія – Франція – 2:1

  • Артур Фіс – Ден Еванс – 6:3, 3:6, 4:6
  • Уго Умбер – Кемерон Норрі – 7:6 (7:5), 3:6, 7:5
  • Ніколя Маю / Едуар Роже–Васслен – Ден Еванс / Ніл Скупскі – 6:1, 6:7 (4:7), 6:7 (6:8)

Група С

Команда Матчи В–П Очки
1 Іспанія 3 2–7 1
2 Сербія 3 6–3 2
3 Чехія 3 9–0 3
4 Південна Корея 3 1–8 0

Вівторок, 12 вересня

Сербія – Південна Корея – 3:0

  • Душан Лайович – Хон Сон Чхан – 6:4, 7:6 (7:3)
  • Ласло Дьєре – Квон Сун У – 4:6, 6:2, 6:2
  • Никола Чачич/Міомір Кецманович – Нам Джи Сун/Сон Мін Кьо – 3:6, 6:4, 7:6 (7:5)

Середа, 13 вересня

Іспанія – Чехія – 0:3

  • Бернабе Сапата Міральєс – Томаш Махач – 4:6, 4:6
  • Алехандро Давидович Фокіна – Іржі Лехечка – 6:7 (5:7), 5:7
  • Алехандро Давидович Фокіна / Марсель Гранольєрс – Якуб Меншик / Адам Павлашек – 7:5, 6:7 (6:8), 4:6

Четвер, 14 вересня

Південна Корея – Чехія – 3:0

  • Томаш Махач – Хон Сон Чхан – 7:6 (10:8), 4:6, 6:2
  • Їржі Легечка – Квон Сун У – 6:1, 7:5
  • Якуб Меншик / Адам Павлашек – Нам Джи Сун / Сон Мін Кьо – 3:6, 7:6 (7:5), 6:2

П'ятниця, 15 вересня

Сербія – Іспанія – 3:0

  • Новак Джокович – Алехандро Давидович Фокіна – 6:3, 6:4
  • Ласло Дьєре – Альберт Рамос–Віньолас – 6:4, 6:4
  • Нікола Чачич / Міомір Кецманович – Марсель Гранольєрс / Алехандро Давидович Фокіна – 6:4, 7:6 (15:13)

Субота, 16 вересня

Сербія – Чехія – 0:3

  • Душан Лайович – Якуб Меншик – 3:6, 2:6
  • Ласло Дьєре – Іржі Лехечка – 6:7 (7:9), 5:7
  • Нікола Качич / Новак Джокович – Томаш Махач / Адам Павлашек – 5:7, 7:6 (9:7), [3:10]

Неділя, 17 вересня

Іспанія – Південна Корея – 2:1

  • Бернабе Сапата Міральєс – Хон Сон Чхан – 6:4, 7:5
  • Алехандро Давидович Фокіна – Квон Сун Ву – 6:4, 6:4
  • Марсел Гранольєрс / Альберт Рамос – Джі Сун Нам / Сонг Мі–Кю – 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), [8:10]

Група D

Команда Матчі В–П Очки
1 США 3 3–6 1
2 Хорватія 3 4–5 1
3 Нідерланди 3 5–4 2
4 Фінляндія 3 6–3 2

Вівторок, 12 вересня

Нідерланди – Фінляндія – 2:1

  • Ботік ван де Зандсхюлп – Отто Віртанен – 6:7 (0:7), 4:6
  • Таллон Грікспор – Еміл Руусвуорі – 7:6 (9:7), 6:3
  • Веслі Колхоф / Матве Мідделкоп – Харрі Хеліоваара / Патрік Ніклас–Салмінен – 6:4, 6:7 (5:7), 6:3

Середа, 13 вересня

Хорватія – США – 1:2

Діно Прізмич – Маккензі Макдональд – 4:6, 2:6
Борна Гойо – Френсіс Тіафо – 6:4, 7:6 (8:6)
Іван Додіг / Мате Павич – Остін Крайчек / Раджив Рам 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 2:6

Четвер, 14 вересня

Нідерланди – США – 2:1

  • Ботік ван де Зандсхулп – Томмі Пол – 7:6 (7:2), 6:2
  • Таллон Грікспор – Френсіс Тіафо – 6:3, 6:7 (7:9), 7:6 (7:3)
  • Остін Крайчек / Раджів Рам – Матве Мідделкоп / Уеслі Колхоф – 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:3

П'ятниця, 15 вересня

Фінляндія – Хорватія – 2:1

  • Отто Віртанен – Діно Пріжмич – 6:4, 3:6, 6:3
  • Эміл Руусвуорі – Борна Гойо – 7:6 (7:3), 6:4
  • Іван Додіг / Мате Павич – Харрі Хеліоваара / Патрік Ніклас–Салмінен – 6:4, 7:6 (7:1)

Субота, 16 вересня

США – Фінляндія – 0:3

  • Маккензі Макдональд – Отто Віртанен – 6:7 (5:7), 6:1, 6:7 (7:9)
  • Томмі Пол – Еміль Руусуворі – 6:7 (1:7), 4:6
  • Остін Крайчек / Раджив Рам – Харрі Хеліоваара / Патрік Кауковальта – 7:6 (8:6), 6:7 (5:7), [8:10]

Неділя, 17 вересня

Хорватія – Нідерланди – 2:1

  • Дуже Айдункович – Ботік ван де Задсхульп – 3:6, 6:3, 5:7
  • Борна Гойо – Таллон Грікспор – 4:6, 7:6 (7:2), 6:4
  • Дуже Айдункович / Мате Павич – Веслі Колхольф / Матте Мідделкоп – 3:6, 6:4, [10:8]
Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Українці отримали перших суперників у кваліфікації Ролан Гаррос
Теніс | 19 травня 2024, 16:26 5
Українці отримали перших суперників у кваліфікації Ролан Гаррос

У відборі до ґрунтового мейджору зіграють п'ять представників України

Красюк зізнався, що говорив рефері після нокдауну Ф'юрі від Усика
Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2
Красюк зізнався, що говорив рефері після нокдауну Ф'юрі від Усика

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.