Відомі всі учасники чвертьфіналу чемпіонату Європи

Волейболісти Сербії та Польщі впевнено перемогли суперників по плей-оф

23987
0
CEV

У неділю відбулися два заключні матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. Раніше місця у чвертьфіналі собі забезпечили збірні Румунії, Франції, Словенії, України, Італії та Нідерландів.

В сьогоднішніх матчах фаворити виявилися явно сильнішими за своїх опонентів. Так, Сербія з рахунком 3:0 завдала поразки Чехії. Перший та третій сет серби виграли з однаковим рахунком 25:21, а у другій партії у боротьбі зуміли дотиснути суперників 26:24.

Польща в грі з Бельгією в перших двох партіях взагалі не мала жодних проблем. Тут перевага поляків була вражаючою – 25:16 і 25:17. Але потім наставник екс-чемпіонів світу Нікола Грбіч став експериментувати зі складом, внаслідок чого його підопічні випустили ініціативу та дозволили Бельгії одну партію відіграти 25:23. Але у четвертому сеті все стало на свої місця і Польща досягла успіху 25:22.

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
1/8 фіналу. Барі (Італія). 10 вересня
Сербія – Чехія

3:0 (25:21, 26:24, 25:21)
Польща – Бельгія
3:1 (25:16, 25:17, 23:25, 25:22)

Хочемо звернути увагу на одну цікаву обставину. До чвертьфіналу вийшли по дві команди з кожної групи, де вони грали на першому етапі: група А – Італія та Сербія, група В – Словенія та Україна, група С – Польща та Нідерланди, група D – Франція та Румунія.

Так ось, в двох парах 1/4 фіналу збірні з однієї групи зіграють одна з одною. Отже, вони вже зустрічалися на цьому турнірі. Давайте згадаємо результати цих матчів:

Словенія – Україна 3:1
Франція – Румунія 1:3

Чвертьфінальні поєдинки відбудуться у понеділок та у вівторок.

Футбол | 27 квітня 2024, 15:59 2

Карпати повертаються до елітного дивізіону України!

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі